iso belgem İso9001’im kayboldu ne yapacağım?

ISO belgenizi kaybettiyseniz, ve şuanda bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim kuracağınız sorgulama kuruluşu ıso9001.com.tr ‘dir ,

Belge kaybınızla ilgili şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. Durumu Bildirme: Belge kaybolduğu için kuruluşumuzla iletişime geçtiniz ve durumu açıkladınız. Belgeyi yeniden alma veya kayıp belge için yapmanız gereken prosedürleri sormak için bizlerden yardım isteyebilirsiniz.
  2. Kimlik ve Bilgi Doğrulama: Kuruluşumuz muhtemelen sizden kimlik doğrulama ve belgeyle ilgili bazı bilgileri sağlamanızı isteyecektir. Belgenin verildiği tarihi, numarası veya size verilen diğer kimlik bilgileri gibi bilgileri sağlamanız gerekebilir.
  3. Yeniden İsteme veya Yenileme: Kuruluşunuzun prosedürüne göre, kayıp belge için yeniden talepte bulunabilir veya belgenin yenilenmesi için gerekli süreci öğrenebilirsiniz. Bu süreç, kuruluşunuzun politikalarına ve belgelendirme prosedürlerine bağlı olarak değişebilir. Yeniden belgelenmek yada belgenizi yenilemek içinde whatsapp hattımızla yada mailimizle bizlere ulaşabilirsiniz.

Önemli bir belgeyi kaybettiğinizde, kuruluşumuzla mümkün olan en kısa sürede iletişime geçmek önemlidir.  Bir devlet ihaleniz olabilir. Yada özel bir kuruluşun ihale şartnamesi için iso belgesi taleplerinde belgenizin hazır olması gerekmektedir.

Kaybolan belgenizin yeniden alınması veya yenilenmesi konusunda size rehberlik edecek tek kuruluş iso9001.com.tr dir unutmayın!!!!!